Skip to content

Fotokonkurss!

3. veebr. 2011

 

Foto: Mait Jüriado

Veebruarikuu on viimane talvekuu ja see võib pakkuda meile veel üllatusi nii tuisu- kui ka sulailmade näol (märts on oma Suure Sulaga juba üleminek kevadele). Talv pakub omamoodi tasakaalu-võlusid, kuid talvel on ka oma probleemid tasakaalu hoidmisel. No ei saa näiteks mainimata jätta meie linnatänavate-liustikel liiklemisel vajalikku tasakaalukunsti… :) Aga just praegu on veel viimane aeg tegelda ka talverõõmudega ning miks mitte talve erinevaid tahkusid läbi fotosilma kaeda… Kutsumegi sind üles seda tegema ja osalema MTÜ Minu Tasakaal fotokonkursil „Talvine tasakaal“. See teema on üsna lai – lase fantaasial vaid lennata ja üllata meid oma vaatamisoskusega! Kuidas konkursil osaleda, selleks mõned juhtnöörid:

Fotokonkurss „Talvine tasakaal“:

  • Konkurss toimub ajavahemikus 3. – 28. veebruar 2011.
  • Iga osaleja võib esitada kuni 3 teemaga seotud fotot. Fotod peavad olema JPG-formaadis, ühe pildi maht ei tohi olla suurem kui 1,4 MB. Pildid ei tohi olla töödeldud (Photohop jms). Pildid võivad pärineda 2010/2011 talvest.
  • Iga foto juurde  palun lisada autori nimi, pildi pealkiri (võib ka paar rida teksti olla) ja autori e-posti aadress. Konkursist osavõtja vastutab enda ja piltide kohta esitatud andmete õigsuse eest ja kinnitab, et on konkursile saadetud piltide autor.
  • Fotod palun saata aadressil: info.tasakaal@gmail.com
  • Fotokonkursile laekunud fotosid hindab professionaalsetest fotograafidest ja MTÜ Minu Tasakaal esindajatest koosnev žürii. Tööde puhul hinnatakse kunstilist taset, teemaga haakuvust ja  kujutatu omapärasust.
  • Fotod avalikustatakse Tasakaalu Facebooki lehel. Seal on võimalik rahval neid ka hinnata, mille põhjal anname välja ka rahva lemmiku eriauhinna.
  • Võidutöö ja rahva lemmiku autorite nimed avaldame 3. märtsil MinuTasakaal Blogi lehel ja Tasakaalu Facebooki-lehel. Võitjatega võtame ühendust 7 päeva jooksul.
  • Auhinnaks on Tasakaalu-pakett, milles leiad turgutust nii kehale, hingele kui vaimule. Sisaldab muuhulgas nii raamatupoe kinkekaarti kui ka vabapääset 3-le MTÜ Minu Tasakaal poolt korraldatavale üritusele. Rahva lemmikuks hinnatud pildile on auhinnaks samuti väiksem Tasakaalu-pakett.
  • Fotokonkursiga seotud lisaküsimused palume saata: info.tasakaal@gmail.com

 

Nüüd aga – julget pealehakkamist, avatud meeli ja pildistamisrõõmu!

Moonika King

PS Siinne foto on vaid illustratsioon ja konkursil ei osale :)

Advertisements
No comments yet

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: