Skip to content

Fotokonkurss: Suvine tasakaal

1. juuni 2011

Taevasseronija (Basel, CH). Foto: M. King

Suvel võib looduses jm leida igasuguseid huvitavaid tasakaalu-hetki. Tuleb vaid märgata… ja kui meie fotokonkursil osaleda soovid, siis muidugi ka õigel hetkel klõpsu teha :) Milline võiks olla suvine tasakaal? Näita seda meile!

Fotokonkursil osalemise tingimused:

1.      Konkurss toimub ajavahemikus 1. juuni – 31. august 2011.

2.      Iga osaleja võib esitada kolm teemaga seotud fotot. Fotod peavad olema JPG-formaadis, pildi maht ei tohi olla suurem kui 1,4 MB. Pildid ei tohi olla töödeldud (Photoshop jms).

3.      Fotode juurde palume lisada autori nime, pildi pealkirja (võib ka paar rida teksti olla) ja autori e-posti aadressi. Konkursist osavõtja vastutab enda ja piltide kohta esitatud andmete õigsuse eest ja kinnitab, et on konkursile saadetud piltide autor.

4.      Fotod palume saata aadressil: info.tasakaal@gmail.com

5.      Fotokonkursile laekunud fotosid hindab professionaalsetest fotograafidest ja MTÜ Minu Tasakaal esindajatest koosnev žürii. Tööde puhul hinnatakse kunstilist taset, teemaga haakuvust ja kujutatu omapärasust.

6.      Fotod avalikustatakse Tasakaalu Facebooki lehel. Seal on võimalik rahval neid ka hinnata, mille põhjal anname välja ka rahva lemmiku eriauhinna.

7.      Võidutöö ja rahva lemmiku autorite nimed avaldame 10. septembril MinuTasakaal Blogi lehel ja Tasakaalu Facebooki-lehel. Võitjatega võtame ühendust 7 päeva jooksul.

8.      Auhinnaks on Tasakaalu-pakett, milles leiad tasakaalustavat-turgutavat nii kehale, hingele kui vaimule. Sisaldab muuhulgas nii raamatupoe kinkekaarti kui ka vabapääset 3-le MTÜ Minu Tasakaal poolt korraldatavale üritusele. Rahva lemmikuks hinnatud pildile on auhinnaks samuti väiksem Tasakaalu-pakett.

9.      Fotokonkursiga seotud lisaküsimused palume saata: info.tasakaal@gmail.com

Häid klõpse! :)

Moonika King

Advertisements
No comments yet

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: